Office 2021 Professional Kurumsal Dijital Lisans

1 Bilgisayar Ömür Boyu Lisans

Office 2019 Professional Kurumsal Dijital Lisans

1 Bilgisayar Ömür Boyu Lisans

Office 2016 Professional Kurumsal Dijital Lisans

1 Bilgisayar Ömür Boyu Lisans

Eğer Microsoft 365 aboneliğiyle sunulan diğer hizmetlere ihtiyacınız yoksa, Office 2021 doğru bir tercih olacaktır. Office 2021 her zaman güncelleme almaktadır, ancak ilerleyen yıllarda çıkacak yeni bir sürüme ücretsiz geçiş sağlanamamaktadır.

Office 2021’i kullanmak için en az Windows 10 işletim sistemi gerekmektedir. Dolayısıyla, Windows 8.1, Windows 8 ve daha alt sürümlerde Office 2021 Pro Plus çalışmamaktadır.

Office 2021 Pro’nun stabil olarak çalışabilmesi için en az DirectX 10 destekli bir grafik kartı, en az 2 GB RAM ve 2 çekirdekli bir işlemci gerekmektedir. Ayrıca, güncellemeleri alabilmeniz için internet erişiminizin olması da önemlidir. Office 2021 Pro’yu yüklemek ve etkinleştirmek için internet erişimine ihtiyacınız vardır. Ancak tüm Office uygulamalarını bilgisayarınıza tamamen yükledikten sonra internet erişimi gerekmez.

Windows 11 Pro Kurumsal Dijital Lisans

1 Bilgisayar Ömür Boyu Lisans

Windows 11 Home Kurumsal Dijital Lisans

1 Bilgisayar Ömür Boyu Lisans

Windows 10 Pro Kurumsal Dijital Lisans

1 Bilgisayar Ömür Boyu Lisans

Windows 11 Pro, 🚀 Windows 11 Home’dan farklı olarak BitLocker cihaz şifrelemesi sunar. BitLocker, cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda verilerinizi kilitlemenizi sağlar, böylece verilere erişilemez. Bunun için elbette TPM 2.0 veya daha yüksek bir sürüm gereklidir.

Windows 11 Pro’da ayrıca WIP özelliği de bulunur. WIP, Windows Bilgi Koruması’nın kısaltmasıdır ve yanlışlıkla oluşabilecek veri sızıntılarına karşı hem sizi hem de kuruluşunuzu korur. İş yönetimi ve dağılımı konusunda iki sürüm arasında tam bir ayrım vardır.

Windows 11 Pro, iş ve profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır ve farklı uygulamaları çalıştırma ve bireysel kimlikleri ayrı ayrı koruma imkanı sağlar. Windows 11 Pro, yeni bir cihazı hızla bir kurumsal cihaza dönüştürme olanağı sağlayan dinamik hazırlama özelliği ve Azure ile Enterprise State Roaming’i destekler. Azure AD Premium lisansına sahip kuruluşlar tarafından kullanılan bu özellik, Windows cihazlarında birleşik bir deneyim sunar. Böylece bir cihazı kolayca yapılandırabilirsiniz.

Windows 11 Pro, kolayca Windows Server 2022 ile eşleştirilebilir. Bu sayede bilgisayarlar, kullanıcı hesapları ve gruplarının yönetiminin yanı sıra dosya ve yazıcı yönetimi gibi işlevlere erişebilirsiniz. Windows 11 Pro kurulu bir cihazı, mobil cihaz yönetimi kullanarak uzaktan yapılandırmanızı sağlar. Microsoft Store, Windows 11 Pro’yu destekleyen cihazlar için kurumsal kullanıma uygun hale getirilebilir. Bu özellik, tek bir tuşla tüm kuruluş cihazlarına aynı uygulamaları göndermenizi sağlar. Ayrıca, Windows 11 Pro, Azure Active Directory desteğini de sağlar, böylece Microsoft 365 ve diğer Microsoft hizmetlerine kuruluş hesabıyla otomatik olarak giriş yapabilirsiniz. Windows Update, Windows 11 Pro için özel olarak iyileştirilmiştir. Bu geliştirme, yönetim maliyetlerini azaltmayı ve güncelleme dağıtımını kolaylaştırmayı amaçlar.